HomeBiografieConcertagendaRepertoireFotoVideoSint-NiklaaskerkInformaticaLinksContact

Lumen Symphonicum: www.lumensymphonicum.be

Dagmar Robben: sites.google.com/site/dagmarrobben

David De Geest: dirigent David De Geest

Edward De Geest: www.edwarddegeest.be

Sint-Niklaaskerk Gent: www.sintniklaaskerk.be

Paratum Cor: www.paratumcor.be

Gents orgelcentrum: www.gents-orgelcentrum.be

Serge Schoonbroodt: www.sergeschoonbroodt.be / organiste.blogs.lalibre.be

Yves Senden: www.yvessenden.net

Orgelkunst: www.orgelkunst.be

het ORGEL : www.hetorgel.nl

Erwin Keustermans: www.erwinkeustermans.com







Kopierechten © 2012 - 2017 Michael De Geest - URL: michaeldegeest.be
Aangedreven door Web52 - Systeem informatie - Licentie

Aanmelden